PAR MUMS

Modes veikals, kas piedāvā Latvijā, Polijā un citur Eiropā ražotu, kvalitatīvu, laba piegriezuma apģērbu sievietēm.

Veikals Voir tika dibināts 2007. gadā un līdz šim pilda savu misiju, lai sievietes tēlu padarītu elegantu, pievilcīgu un šarmantu –  jebkurā dzīves situācijā.

Piedāvājam gan ikdienas, gan svētku tērpus, kuros dominē visdažādākās krāsu gammas un ornamenti. Plašu lielo izmēru sortimentu, korpulentām dāmām. Kā arī visdažādāko aksesuāru un rotaslietu klāstu.

Fiziskais veikals – T/C Valleta, Rīgas ielā 4, Valmierā

SADARBĪBAS PARTNERu zīmoli

Maria Magdalena ir apģērbu ražotājs, kas šūšanas nozarē darbojas jau 38 gadus. Kolekcijas  piedāvā apģērbu no visaugstākās kvalitātes materiāliem.  Produkti izceļas ar savu unikālo stilu, piegriezumiem, kas iet roku rokā ar modi. 
Daudzus gadus, Maria Magdalena, projektē: kleitas, blūzes, jakas, mēteļus, jakas, biznesa un vakarkleitas, sekojot modei un tendencēm. Uzņēmums regulāri piedalās modes pasākumos Polijā un visā pasaulē, lai produkti sagādātu prieku pat visprasīgākajiem klientiem. 

Skatīt piedāvājumu

Uzņēmums Dagmar dibināts 2005. gadā, Polijā. Kolekcija piedāvā ērtu, praktisku un laba piegriezuma apģērbu sievietēm, par lieliskām cenām. Šūšanā tiek izmantoti kvalitatīvi lina, kokvilnas, viskozes, poliestera  materiāli. Apģērbu dizaineri padomājuši par to, lai katra sieviete justos komfortabli ikdienā, darba vietā, un arī svētkos laikā.

Skatīt piedāvājumu

 Apģērbs no „Magnolica”, kurš nomaskēs sīkās figūras nepilnības, kā arī izcels lieliskās formas. Unikāli eksemplāri – droši, spilgti, savdabīgi un neatdarināmi apģērbi.

Labi izejmaterāli, kvalitatīva, mīksta un fundamentāli mūsdienīga trikotāžas līnija. Itālijā, Vācijā un Lietuvā ražotas izejvielas.

Visi zīmola apģērbi tiek šūti Latvijā. To spēj apliecināt ilggadējā Latvijas dizaina un šūšanas kultūra. Latvijas meistaru smalkā gaume un stila izjūta, tā ir pārliecinoša un sievišķīga.

Skatīt piedāvājumu

Pateicoties Poļu zīmolam Livili, visas sievietes var justies ārkārtīgi sievišķīgas. Pārsteidzoši, moderni un krāšņi apģērbi ir šī zīmola pamatiezīme. Īpaši bagātīgajā Livili zīmola sortimentā, vislielāko uzmanību ir pelnījušas, sieviešu augumam pieskaņotās kleitas, kas fantastiski pielāgojas jebkura veida figūrai. 

Skatīt piedāvājumu

YVON® rotaslietas ir 100% pret-alerģiskas. Tās nesatur niķeli, kadmiju, svinu – vārdu sakot, nevienu metālu, kas varētu izraisīt vismazāko alerģisku ādas reakciju. Kopš 2005. gada zīmols palīdz elegantām sievietēm papildināt savu apģērbu ar interesantām  un izsmalcinātām detaļām.YVON ir īsta stila galerija, kas apvieno izsmalcinātas formas, prasmīgu izgatavošanu un kvalitatīvus materiālus. Zīmols veido dizaina līnijas sievietēm, kuras vēlas būt modernas, bet vēlas arī saglabāt savu individuālo stilu.

Skatīt piedāvājumu